Rodzina to największy skarb. To właśnie rodzina stanowi o naszym miejscu na ziemi. Wszyscy jesteśmy równi i każdy popełnia błędy. Prosimy o przebaczenie, walczymy, pomagamy innym i robimy wokół siebie dużo szumu. Mamy też jednak cierpliwość i wzajemną miłość. Rodzina to też dom i spokojny zakątek, w którym możemy szukać wytchnienia.

KIEDY WYKONAĆ SESJĘ RODZINNĄ?

Każdy moment jest dobry na wykonanie sesji rodzinnej. Aczkolwiek w pierwszym roku życia Waszego dziecka jest kilka wyjątkowych momentów. Okres noworodkowy około 1-1,5 miesiąca życia dziecka, jest to również dobra alternatywa dla tych którzy nie zdążyli wykonać sesji noworodkowej do 14 dnia życia maluszka. Kolejny okres kiedy maluch  się śmieje i podnosi główkę, kolejny to kiedy już stabilnie siedzi i ostatni kiedy zaczyna stawiać pierwsze kroki. Tak tak kiedy stawia pierwsze kroki, jeśli planujecie sesję to nie czekajcie do chwili kiedy będzie biegał ?

KIEDY UMÓWIĆ SIĘ NA SESJĘ

Sesje zwykle umawiam z 3 tygodniowym wyprzedzeniem, jeśli z jakiegoś powodu nie możecie czekać, proszę się ze mną skontaktować i powiedzieć o tym, jeśli tylko będę miała wolny termin umówimy sesję wcześniej.

ILE CZASU TRWA SESJA?

Sesja rodzinna trwa ok 1,5-2 godzin. Czas zależy od tego jak współpracują dzieci oraz który pakiet zdjęciowy wybieracie.

GDZIE ODBYWA SIĘ SESJA?

W okresach zimowych zapraszam do mojego ciepłego studio, a gdy pogoda dopisuje proponuję piękne lubelskie plenery. Jeśli komuś zależy na sesji zimowej, wystarczy bielizna termiczna i gruby sweter. Ja nie nalegam oczywiście , sama jestem piecuchem, ale wiem że są chętni na takie sesje.

COŚ JESZCZE?

Wszystko już jest, fotograf, termin, miejsce na sesję, ubrania. Drogie Mamy nie zapomnijcie w tym dniu również o profesjonalnym makijażu i uczesaniu.  Sesja fotograficzna to pamiątka dla Was, Waszych Dzieci i Wnuków. Będziecie je wspólnie oglądać w ciepłych kapciach przy kominku, sącząc pyszną herbatę. Często moje zdjęcia zdobią ściany Waszych domów. Na pewno będziecie się nimi chwalić przyjaciółkom i koleżankom z pracy, warto więc zadbać abyś wyglądała w tym dniu wyjątkowo. Aby ułatwić Wam zadanie mogę polecić osoby, które wykonają dla Was te usługi w Waszym domu. Jeśli jest jeszcze coś czego nie wyjaśniłam pytaj śmiało!

Gallery Notice : Images have either not been selected or couldn't be found