SESJA NIEMOWLĘCA I DZIECIĘCA

KIEDY WYKONAĆ SESJĘ?

Ze względu na charakterystyczne etapy rozwoju Twojego dziecka w pierwszym roku życia, na sesję niemowlęcą warto się umówić gdy:

1. Twój Bobas, już się śmieje, podnosi z łatwością główkę do góry, potrafi włożyć nóżki do buzi, zaczyna stawać na głowie, tak tak, unosi pupę i próbuje stanąć na głowie
2. Twój Bobas, stabilnie siedzi, najlepiej jeśli jeszcze nie raczkuje

W tym czasie uwielbiam wykonywać sesje, które ukazują naturalne piękno Twojego dziecka, małe rączki, drobne stópki, miękkie włoski, pulchniutkie fałdki, słodkie usteczka, zapach bobasa, czujecie to?
Kiedy mi pozwolicie zatrzymam dla Was czas i zachowam ten cudowny widok na zawsze. Zapewniam Was te zdjęcia nigdy się nie nudzą, a dla tych którzy chcą ozdobić nimi ściany swojego domu – będą pasować do każdego wnętrza.
Oczywiście sesję niemowlęcą możemy połączyć z sesją rodzinną.
Można również wykonać sesję na kolorowych tłach, dotyczy to bobasów już stabilnie siedzących.
Kiedy Wasze dziecko zaczyna już chodzić przestaje być bobasem, i staje się dzieckiem
Wtedy zapraszam na sesje rodzinne, pełne waszej zabawy, miłości i czułości. Na sesji wykonuję zdjęcia wspólne oraz samego dziecka.

KIEDY UMÓWIĆ SIĘ NA SESJĘ

Sesje zwykle umawiam z 3 – 4 tygodniowym wyprzedzeniem. Aczkolwiek zmiany u Bobasów mogą nastąpić nieoczekiwanie dlatego zawsze jestem z Wami w kontakcie i proszę o informacje.

ILE CZASU TRWA SESJA?

Sesja trwa około 1-1,5 godziny

GDZIE ODBYWA SIĘ SESJA?

Sesja odbywa się w moim studio przy ul. Rzemieślniczej 6 II piętro, gdzie jest ciepło i przytulnie.

COŚ JESZCZE?

Tak. Kochane Mamy sesja fotograficzna to szczególne wydarzenie, dzień w którym zatrzymamy razem czasem by zachować Wasze wspomnienia na zawsze, zdjęcia które będziecie oglądały przy kominku , ciepłej herbacie , otoczone gromadką dzieci albo i wnuków. Zdjęcia które pokażecie swoim znajomym i koleżankom z pracy. Warto zatem zadbać o każdy szczegół, nie zapomnijcie w tym dniu o profesjonalnym makijażu i uczesaniu. By ułatwić Wam zadanie mogę polecić osoby, które wykonają dla Was te usługi w Waszym domu.

CENNIK